Huzurlu İnşaat’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Konu rahat ulaşımsa, huzur Bostancı’da!

Bostancı iskelesine yürüme mesafesinde olan Huzurlu Marmara Bostancı; E-5’e 500 m, İDO iskelesine 250 m, yüksek hızlı trene 150 m, Kadıköy-Pendik metrosuna 500 m, yapımı süren Bostancı-Sabiha Gökçen-Çekmeköy metrosuna 100 metre, minibüs yoluna da sadece 50 m mesafede konumlanıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı ise 20 dakika mesafede bulunan Huzurlu Marmara Bostancı ile İstanbul da dünya da avucunuzun içinde.

Çocuklar derse… Anneler alışverişe!

Çevresinde ilkokuldan liseye birçok özel okul bulunan proje, çocuklu aileler için büyük bir rahatlık. Bağdat Caddesi’ne 250 m, Bostancı çarşısına ise sadece 150 m mesafede konumlanan Huzurlu Marmara Bostancı, annelere de rahat ve keyifli alışveriş imkanı sunuyor.

İstanbul’un en huzurlu mahallesi

Eski mahalleleri bilen bilir… O mahallelerin sıcaklığını tadan, unutamaz bir daha. Mahalle kültürünü yaşatmayı başarmış ender bölgelerden olan Bostancı’nın nezih yaşamı şimdi Huzurlu güzelliği ile buluşuyor. Bakkalı, kasabı, terzisi, manavı, nalburuyla mahalle keyfi, Huzurlu Marmara Bostancı’da hayat buluyor.

Burada insan mutluluğa doyuyor

Huzurlu Marmara Bostancı’da ayrıcalıklar bu kadarla sınırlı değil… Hemen altında bulunan kafe/restoran sayesinde, ailenizle veya konuklarınızla farklı lezzetlere kolayca ulaşabilir, keyif dolu bir lezzet yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Beğenmek kolay, seçmek zor…

Huzurlu Marmara Bostancı birbirinden keyifli alternatifleri, çatısı altında barındırıyor.

2+1, 3+1 ve 5+1 daireleriyle farklı beklentilere hitap ederken, çatı dubleksleriyle büyük aileler için geniş bir alternatif sunuyor.

Heyecan verici bir eğlence dünyası...

Huzurlu Marmara Bostancı eğlence ve sanat tutkunları için de eşsiz bir yerde bulunuyor.Bostancı Gösteri Merkezi’ne ve lunaparka yakın bir konuma sahip proje, gençleri ve genç hissedenleri, enerjik ve eğlenceli bir sosyal yaşamla karşılıyor.

Çocukla çocuk olmak isteyenleri lunaparka, sanatla buluşmak isteyenleri dünyanın en iyilerinin sahne aldığı Bostancı Gösteri Merkezi’ne davet ediyor. Bostancı’da yaşamın eğlencesi ve enerjisi hiç eksilmiyor.