Huzurlu İnşaat’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Şehrin mavi hali

Huzurlu Marmara Bostancı’da sizi Adalar’a ve denize açılan bir yaşam karşılıyor. Mutluluğa açılan bu kapıdan girenler, içeriye dolan deniz havasıyla huzur buluyor. Gökyüzü ve deniz mavisinin en huzurlu tonlarına sahip Huzurlu Marmara Bostancı’da, hayaller maviye bürünüyor.

Burada herkes için huzur var

Huzurlu Marmara Bostancı birbirinden keyifli yaşam alternatiflerine sahip. 2+1, 3+1 ve 5+1 daireleri farklı beklentilere hitap ederken, çatı dubleksleriyle geniş ailelere büyük mutluluklar sunuyor. Şehrin güzelliği huzura dönüşüyor.

Aklın da kalbin de yolu bir…

Akıllı daire özelliğiyle hazırlanan birimler ankastre fırın, set üstü ocak ve davlumbaz gibi her türlü cihaz ve teknolojiyle donatılacak. Salonlarda kliması olan daireler pay ölçerli merkezi sistemle ısıtılacak. Ayrıca her daireye asansörle doğrudan çıkış imkanı veren 2 katlı kapalı otopark bulunacak. Huzurlu Marmara Bostancı, tüm özellikleriyle aklınızı da çelecek kalbiniz de...